KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409141

nr 1740 9141

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -61. Olja på duk, 30x64 cm, yttermått inklusive ram: 47x82 cm

måndag 17 november 2025
kl 20:23:31