KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555157
nr 1255 5157
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1889, Italiensk kuststad. Olja på pannå, 31x15
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:31:14
1.000 kr
2.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)