KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132334
nr 1713 2334
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -14, "Hypnotic", oramad. Olja på duk, 115x89 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:37:59
300 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr