KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066293

nr 1606 6293

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1874, gårdsmotiv. Olja på duk, 44x67 cm, yttermått inklusive ram: 61x82 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2024
kl 20:47:02

18/3 18:03:11 1      Vinnande bud