KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003260
nr 1400 3260
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 2000, blomsterstilleben. Olja på duk, 54x38cm, yttermått inklusive ram: 59x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:21:43
28/5 19:08:40