ART / Oil paintings / Oil painting 15805178
nr 1580 5178
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Carlos D, indoor picture, unframed. Oil on canvas, 68x49 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Carlos D, Interiör, oramad. Olja på duk, 68x49 cm
600
SEK 350
Monday November 20 2023
at 20:37:22
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
6