KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805178
nr 1580 5178
Oidentifierad konstnär. Signerad Carlos D, Interiör, oramad. Olja på duk, 68x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:37:22
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
6