KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498129

nr 1249 8129

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1952, Bro Falkenberg, Signerad. Olja på duk, 48x60

Utrop:

400 kr

måndag 22 april 2019
kl 19:01:45