KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837055
nr 1583 7055
Oidentifierad konstnär. Signerad, blommor. Olja på duk, 43x64 cm, yttermått inklusive ram: 47x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:07:52
100 kr