KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15773475
nr 1577 3475
Oidentifierad konstnär. Signerad, Berthy, Hamnmotiv, 1800-tal. Olja på duk, 21x33 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:38:29
1.000 kr
1.100 kr