KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16784117

nr 1678 4117

Oidentifierad konstnär. Signerad Bergström, Fjällandskap med båthus. Olja på pannå, 37x47 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2025
kl 18:17:49

9/2 08:53:07 1      Vinnande bud