KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264326
nr 1526 4326
Oidentifierad konstnär. Signerad Arefelt, 1923, Stilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 69x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:49:53
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr