KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757440

nr 1275 7440

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1905, Allé. Olja på pannå, 15x21 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:50:15