KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388014

nr 1738 8014

Oidentifierad konstnär. Signerad A Nilson, blomsterstilleben, daterad -45. Olja på pannå, 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 69x59 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:23:38

10/11 17:18:31 1      Vinnande bud