KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388014
nr 1738 8014
Oidentifierad konstnär. Signerad A Nilson, blomsterstilleben, daterad -45. Olja på pannå, 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 69x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:23:38
10/11 17:18:31