KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538055

nr 1553 8055

Oidentifierad konstnär. Signerad A Hult, Sommarlandskap. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 74x105 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:40:34

25/7 20:44:50 1      Vinnande bud