KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9366150
nr 936 6150
Oidentifierad konstnär, signerad, 1800-tal, Landskap, 33x50
Kondition: lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:12:18
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)