KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10706387
nr 1070 6387
Oidentifierad konstnär, signerad, 1800-tal, 17x26
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 21 november 2016
kl 18:13:43
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr