KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11277415
nr 1127 7415
Oidentifierad konstnär, signerad, 70x80
Kondition: Ramdel saknas, slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 september 2017
kl 20:04:16
4/9 19:55:51
4/9 19:57:00