KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11919346
nr 1191 9346
Oidentifierad konstnär. Sign 1800-tal, Skridskoåkare. Olja på pannå, 21x27
Kondition: skadad duk, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:44:20
500 kr
600 kr