KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193329

nr 1419 3329

Oidentifierad konstnär. Sanddyner, ej signerad, oramad. Olja på duk, 20x53 cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:55:16