KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819097
nr 1481 9097
Oidentifierad konstnär, Ryssland. Signerad HK. Olja på duk, 68x54 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:20:06
100 kr
150 kr