KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498195
nr 1249 8195
Oidentifierad konstnär. Ryssland, Fantasi. Signerad, daterad -91. Olja på duk, 60x80 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:07:25
18/4 21:40:49
700 kr
22/4 19:42:30