KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253262
nr 1625 3262
Oidentifierad konstnär. Religiöst motiv. Ej signerad. Olja på pannå, oramad, 55x45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:47:02
3/6 16:00:23