KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223314

nr 1722 3314

Oidentifierad konstnär. Porträtt, Kvinna, påskrift a tergo 1886. Ej signerad. Olja på pannå, 46x36 cm, yttermått inklusive ram: 60x50

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:40:30

4/9 22:23:40 1      Vinnande bud