KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685044

nr 1568 5044

Oidentifierad konstnär. Porträtt föreställande kung Carl XI Gustav. Ej signerad. Olja på duk, 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:36:30