KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914027

nr 1391 4027

Oidentifierad konstnär. Porträtt av en gosse. Signerad. Olja på pannå, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:29:54