KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13811013

nr 1381 1013

Oidentifierad konstnär. Porträtt av Charles ”Bonnie Prince Charles” Stuart. Kopia, 1700-/1800-tal, empireram. Ej signerad. Olja på duk, 46x35 cm. Yttermått inklusive ram: 63x52 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

8.800 kr

måndag 22 februari 2021
kl 20:38:30

  • Klassiska
  • 22 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska