KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13049003
nr 1304 9003
Oidentifierad konstnär. Porträtt, 1700-tal, uppfodrad duk. Olja på duk, ej signerad. 59x49 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:52:43
24/1 11:52:57
- Klassiska
27 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska