KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424039

nr 1442 4039

Oidentifierad konstnär. Penséer. Signerad, -92. Olja på pannå, 25x39, yttermått inklusive ram: 34x48 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:27:53