KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17308168

nr 1730 8168

Oidentifierad konstnär. Otydlig signatur, daterad 1943, "nutid och förgången tid". Olja på pannå, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 19:16:45

13/10 08:30:23 1      Vinnande bud