KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114304
nr 1411 4304
Oidentifierad konstnär. Motiv från Venedig. Signerad. Olja på pannå, 49x61 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:44:30
15/8 16:26:40
100 kr
15/8 17:38:00