KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636751
nr 1363 6751
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Visby. Olja på pannå, 23x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:48:38
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)