KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016479

nr 1301 6479

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OA, omkring 1900, Stilleben. Olja på duk, 49x27 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:29:44