KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857146

nr 1385 7146

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Komposition. Olja på pannå, 26x20, yttermått inklusive ram: 29x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:43:03