KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767484
nr 1376 7484
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad JC. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:20:02
150 kr
250 kr
250 kr