KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018529
*
nr 1501 8529
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, HJ, sekelskifte 1900, Skogslandskap. Olja på duk, 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 november 2022
kl 19:20:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 16:14:48
1
150 kr
6/11 22:58:01
2
150 kr
6/11 22:58:01
1
150 kr (Budbetjänt)
6/11 22:58:10
2
200 kr
7/11 17:07:01
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogslandskap
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8139 Oljemålning
Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1501 8529
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, HJ, sekelskifte 1900, Skogslandskap. Olja på duk, 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 november 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/11 16:14:48 | 1 | 150 kr |
| 6/11 22:58:01 | 2 | 150 kr |
| 6/11 22:58:01 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 6/11 22:58:10 | 2 | 200 kr |
| 7/11 17:07:01 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogslandskap
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8139 Oljemålning
Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55



