KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409444

nr 1240 9444

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad GF, Hamn. Olja på duk, 43x29

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:46:53