KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307266

nr 1530 7266

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, får. Olja på pannå, 37x58 cm, yttermått inklusive ram: 41x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 mars 2023
kl 20:32:54

26/3 16:41:37 1      Vinnande bud