ART / Oil paintings / Oil painting 16066379
nr 1606 6379
OIL PAINTING
unidentified artist. Monogramsignerad BH, Daterad 1906, small birds. Oil on canvas, 60x130 cm, outer dimensions including frame: 69x140,
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad BH, Daterad 1906, Småfåglar. Olja på duk, 60x130 cm, yttermått inklusive ram: 69x140 cm
1500
SEK 1200
Monday Mars 18 2024
at 20:47:01
1.000 kr
1.100 kr