KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15475060
nr 1547 5060
Oidentifierad konstnär. Monogramsigerad A tergo HE -69, abstrakt. Signerad. Olja på duk, ej ramad, 81x100 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:44:29
11/6 01:49:41
300 kr
12/6 20:39:30