KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274014

nr 1627 4014

Oidentifierad konstnär. Möjligen finländsk. Kvinnoansikte. Signerad, daterad 1969. Olja på pannå, 31x26 cm, yttermått inklusive ram: 44x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 10 juni 2024
kl 20:11:11