KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154054

nr 1515 4054

Oidentifierad konstnär. Meyer. Signerad, ravin. Olja på duk, 68x82 cm, yttermått inklusive ram: 80x95 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

300 kr

måndag 16 januari 2023
kl 20:34:54

Senempiren