KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767558

nr 1276 7558

Oidentifierad konstnär. Landsväg med hus. Signerad R Segal. Olja på duk, 51x80 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:12:44