KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003172
nr 1400 3172
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad och daterad. Olja på duk, ca 18x27 cm, yttermått inklusive ram: 30x39 cm
Kondition: torrspricka
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:14:22
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.900 kr
2.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.600 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr