KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774343

nr 1577 4343

Oidentifierad konstnär. Landskap med figur, Monogramsignerad AR, daterad -89. Olja på pannå, 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 36x46

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 november 2023
kl 20:17:04

13/11 18:50:29 1      300 kr
13/11 19:51:25 2      Vinnande bud