KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036057
nr 1703 6057
Oidentifierad konstnär. Landskap med får. Signerad. Olja på duk, 34x49 cm, yttermått inklusive ram: 49x64 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:54:46
22/5 10:08:58
100 kr
25/5 21:19:45