ART / Oil paintings / Oil painting 13636624
nr 1363 6624
OIL PAINTING
unidentified artist. Landskap med eka & kvarn. Oil on panel, 37x50,
Oidentifierad konstnär. Landskap med eka & kvarn. Ej signerad. Ej signerad. Olja på pannå, 37x50 cm
SEK 150
Monday November 30 2020
at 18:50:38
28/11 14:24:47
100 kr
30/11 09:33:46