KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815475

nr 1281 5475

Oidentifierad konstnär. Kust, Signerad. Olja på duk, 23x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:49:10