KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16715055
nr 1671 5055
oidentifierad Konstnär, Kust. Signerad Kewe. Olja på duk. 49x71 cm, yttermått inklusive ram: 68x92 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:06:16
23/12 14:57:52
100 kr
6/1 18:47:53