KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9862820

nr 986 2820

Oidentifierad konstnär, kust, 50-tal, signerad, 18 x 38

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 12 oktober 2015
kl 19:35:15