KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565156

nr 1556 5156

Oidentifierad konstnär. Krigsscen. Ej signerad. Olja på duk på pannå, 1600-/1700-tal, 31x42 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm

Kondition: skada

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 21 augusti 2023
kl 21:05:03